DOLMETSCH - ÜBERSETZUNGSDIENST- BERISHA
E-Mail-adresa: info@albanisch-uebersetzer.eu     www.albanisch-uebersetzer.eu
Home Veprimtaria Info Foto-Galeria Pyetje / Formular
vom deutschen ins albanische übersetzen
Pyetje / Formular:

Ēmimi i pėrkthimeve varet nga gjuha, vėllimi, shkalla e vėshtirėsisė dhe nga urgjenca. Ju garantoj pėrkthim tė shpejtė dhe ēmim tė arsyeshėm. Pėrkthimin me shkrim mund t'jua dėrgoj tė formatuar nė Word-Dokument, e-mail, nė cd, disketė apo nė letėr.

Ju lutem mbushni formularin dhe mė njoftoni pėr pyetjen tuaj, vėrejtjen apo komentin. Sė shpejti mar kontakt me ju.. Ju falėnderoj.

mbiemri / kompania: *   
emri:                                   
adresa:                              
nr. i telefonit:                     
e-mail: *                             
Url:                                      
teksti:                                 

Fusha e shėnuar me "*" duhet plotėsuar !
Pėr tė dėrguar formularin shtypni ju lutem "Submit"! !
Please press "Submit" to send the Form !

Home
Informationspflicht gem § 5 Abs. 1 ECG
UID-Nr.:
ATU 57730904      Kammerangehörigkeit: Wirtschaftskammer