DOLMETSCH - ÜBERSETZUNGSDIENST- BERISHA
E-Mail-adresa: info@berisha.org     www.berisha.org
Home Veprimtaria Info Foto-Galeria Pyetje / Formular
vom deutschen ins albanische übersetzen
Gjuhėt: shqip - gjermanisht – serbokroatisht
Lėnda e shėrbimit:

Nga gjuha Shqip>Gjermanisht>Shqip bėjmė kėto shėrbime: pėrkthime tė teksteve juridike, mjeksore dhe teknike; pėrkthime profesionale tė librave, kontrata, udhėzime pėrdorimi dhe broshura; pėrkthime tė teksteve propaganduese; pėrkthime tė dokumentave dhe ēertifikatave me vlerė zyrtare; kėshilla juridike, ekonomike dhe administrative;

Shėrbime pėrkthyese nė:

gjyq, polici, autoritete, ndėrmarrje, pėr persona privat; simultan dhe konsekutiv gjatė bisedimeve dhe shqyrtimeve; nė konferenca dhe kongrese; shoqėrues i partnerėve tregėtar dhe autoriteteve diplomatike.

Info
Ihre Vorteile: Top-Qualität - Günstige Preise - Kurze Lieferzeiten - Absolute Termintreue